Novinky

Počítače

Notebooky

Telefóny

Konzoly

Tablety

Internet

Televízia

Banner Antik Telecom spolupráca

Aktívna spolupráca

S radosťou Vám oznamujeme, že sa nám podarilo nadviazať spoluprácu so spoločnosťou  ANTIK Telecom s.r.o. Pre Vás to znamená, že vieme zabezpečiť všetko od dodania materiálu, montáže, aktivácie až po spustenie satelitnej alebo internetovej televízie.

Pre viacej informácií nás neváhajte kontaktovať

David – Servis PC

Doprajte svojím zákazníkom možnosť voľby.

V prípade, že ste živnostník alebo malá firma a chceli by ste vašim zákazníkom ponúknuť komfort pri platení za vaše služby odporúčam Vám navštíviť jeden z linkou uvedené na konci prípsevku.

Jedná sa o pohodlné platenie kartou za vaše služby bez potreby nákupu terminálu. Táto možnosť sa hodí aj pri službách, ktoré vykonávate v teréne u zákazníka a prenos terminálu by Vám spôsoboval diskomfort.

Terminál budete mať priamo v mobilnom telefóne a zákazníci Vám môžu rovno na mieste zaplatiť kartou, hodinkami alebo telefónom jednoducho a pohodlne.

Nevýhodou je možnosť len bezkontaktnej platby, pretože bankomatovú kartu reálne nemáte kam vložiť.

Ak chcete viacej informácií dávame Vám do pozornosti linky na 2 najväčšie banky, ktoré ponúkajú danú službu a poskytujú viacej informácií k danej problematike.

Slovenská sporiteľňaTatra Banka

SLSP
Websupport

Vytvor si vlastný WEB!

Ak rozmýšľate nad vytvorením vlastnej webovej stránky a neviete kde začať, tak Vám odporúčame riešenia od Websupport.

Websupport ponúka všetko od domény, hostingu až po vlastný email. V prípade, že niečo nebude fungovať alebo si nebudete vedieť rady tak najrýchlejšia podpora Vám isto pomôže.

Pre viacej informácií klikni na obrázok a dozviete sa viac.

Predstavujeme ANTIK IPTV.

Výhody tejto televízie sú v jej jednoduchosti. Dokážete ju pustit v smart TV, android boxe alebo si zakúpiť original antik box. Nemusíte riešiť ťahanie káblov ani montáž satelitu alebo antény. Stačí Vám internet v domácnosti. Ďalším veľkým bonusom je možnosť aktivácie až na 7 zariadení v rámci jedného predplatného. V  prípade, že máte viacej otázok ohľadom montáže a aktivovania neváhajte sa na nás obrátiť!

0917 885 346

david.servispc@gmail.com

Adresa

David - Servis PC

Sociálne siete

Otváracie hodiny:

PO – ŠT: 10:00 – 20:00
PIA: 10:00 – 18:30
SO – NE: Zatvorené
Uvedená adresa je len korešpondenčná a nenachádza sa na nej prevádzka!
Platba možná v hotovosti a bezkontaktou platobnou kartou!

Copyright © David – Servis PC

Since by 2020